FANDOM


Egzorcysta logo czarne

Witaj w kompendium wiedzy poświęconemu polskiemu serialowi animowanemu dla dorosłych pt. Egzorcysta, wspaniałemu dziełu Bartosza Walaszka! Znajdziesz tu informacje na temat odcinków, bohaterów i innych elementów świata przedstawionego. Jeśli chcesz, możesz pomóc w rozwijaniu encyklopedii poprzez tworzenie i edycję artykułów oraz wrzucanie potrzebnych plików. Nie musisz nawet posiadać konta, jednak rejestrując się, uzyskujesz dostęp do znacznie większych możliwości edycyjnych i społecznościowych.

Bogdan Boner głównaMarcinek głównaKsiądz Natan główna
Arcybiskup głównaBelzedup głównaDomino główna

OdcinkiPostacieRzeczy
LokacjeTwórcy

Egzorcysta główna
Egzorcysta – polski animowany serial krótkometrażowy dla dorosłych, swoją premierę miał 1 listopada 2017 roku. Scenarzystą i reżyserem jest Bartosz Walaszek, wykonawcą SPInka Film Studio, zaś za produkcję odpowiada Showmax Polska. Serial opowiada o przygodach Bogdana Bonera, który oprócz usługami remontowo-budowlanymi zajmuje się również dorywczo egzorcyzmami i zwalczaniem zjawisk paranormalnych.

Egzorcysta_Wiki.png
Od 7 sierpnia 2018 roku napisaliśmy 75 artykułów, przesłaliśmy 127 plików oraz wykonaliśmy 859 edycji. Przed rozpoczęciem edytowania zajrzyj do widocznej w górnym menu zakładki Pomoc, aby nauczyć się podstaw. Egzorcysta Wiki jest dostępna na licencji Creative Commons. Z treści encyklopedii możesz korzystać dowolnie, wystarczy jedynie podanie źródła w postaci linku do naszej strony. Doceń pracę edytorów.

Zobacz również:
Blok Ekipa Wiki
Kapitan Bomba Wiki
Generał Italia Wiki
Porucznik Kabura Wiki

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.